Home Connect - Ovládejte své spotřebiče na dálku

Nové domácí spotřebiče od Bosch s technologií Home Connect otevírají zcela nové možnosti pro vaši domácnost. Nyní můžete ovládat a sledovat všechny své spotřebiče pohodlně ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. Usnadníte si tak svůj každodenní život.

Aplikace Home Connect

Abyste mohli domácí spotřebiče od Bosch s technologií Home Connect používat, potřebujete chytrý telefon nebo tablet s připojením k Wi-Fi. Aplikaci Home Connect pro tyto spotřebiče si můžete zdarma stáhnout z App Store nebo Google Play.

Pračky a sušičky Bosch

Nemůžete myslet na vše. Proto je skvělé, pokud máte po ruce pomocníka, například při praní. Podle vašeho nastavení vám bude pračka zasílat na mobil různá oznámení a informovat vás tak o aktuálním stavu vašeho spotřebiče. Konec konců, v životě je spousta důležitých věcí a vy přeci nechcete neustále myslet na své prádlo.

Vaše pračka bude nejchytřejší. A vy budete rádi.

Díky Home Connect se už nikdy nebudete muset ptát své maminky nebo manželky, jak co vyprat. Pokud jde o praní, vaše pračka s funkcí Easy Start má totiž o všem přehled. Vždy vám doporučí ten nejlepší program a zbaví vás tak starostí...

Myčky nádobí Bosch

Na mytí nádobí není odborník jen vaše manželka nebo maminka. Ale také vaše myčka nádobí. Stačí spustit Easy Start ve vaší aplikaci Home Connect a ta vám doporučí nejlepší program pro vaše nádobí. Získáte tak navždy nejlepšího odborníka na mytí nádobí ve své domácnosti.

Na čem v životě záleží? Rozhodně ne na čase, který strávíte doma u dřezu.

Jsou mnohem důležitější věci na světě než myslet na mytí nádobí. Pokud si to nastavíte, myčka nádobí vám bude zasílat oznámení na mobilní zařízení a informovat vás o aktuálním stavu běžícího programu. Znamená to, že budete mít stále přehled a zároveň i čas na věci, na kterých záleží.

Chladničky Bosch

Je fajn, když můžete mít přehled. Vaše chladnička s technologií Home Connect bude stále s vámi. Prostřednictvím oznámení zasílaných na váš chytrý telefon nebo tablet vás například upozorní, pokud zapomenete zavřít dvířka. Poradí vám také, jak v ní potraviny správně skladovat.
Pro připojení chladniček z aktuálního sortimentu k systému Home Connect je třeba dodatečného příslušenství.

Datum spotřeby vás už nebude trápit.

Někdy jsou nejlepší věci ty, které se nikdy nestanou. Například, pokud se vaše potraviny nekazí. Aby zůstaly vaše potraviny déle čerstvé, nabízí Home Connect ve vašem mobilním zařízení důležité tipy pro uchovávání potravin spolu s doporučeními ohledně volby vhodné přihrádky chladničky nebo nastavení teploty. Můžete tak pro své potraviny vždy vytvořit dokonalé podmínky.

Vaření s Bosch

Nejlepší kuchaři znají nejlepší triky. S technologií Home Connect ve vaší troubě se stanete expertem. Prostřednictvím mobilní aplikace získáte spoustu tipů a vychytávek, jako i důležitých informací, které byste měli vědět o nejběžnějších ingrediencí při vaření. I když jste třeba znalec, vždy je co se učit.

Myslete na rodinu, i když nejste doma.

Nyní můžete být vždy pro své děti doma, i když tam nejste. Stačí, když pomocí svého mobilního zařízení zapnete svou troubu vzdáleně pomocí funkce Home Connect. Aplikace vám také poskytne veškeré informace, které při vaření potřebujete. Budete vědět, kdy je pokrm hotov a zda jste troubu vypnuli, či nikoli. Můžete tak být klidní.

Odsavače par a varné desky Bosch

V kuchyni jde o týmovou práci. Ejhle! Díky aplikaci Home Connect nyní fungují vaše varná deska spolu s odsavačem par Bosch v dokonalém souznění, aby zajistily optimální větrání při jejich používání. Dochází tak při vaření k automatické neutralizaci výparů a pachů. A co zbyde na vás? Stačí se usadit a pohodlně ovládat všechna nastavení svého odsavače par prostřednictvím aplikace Home Connect. Například čas automatického doběhu po vypnutí. Můžete se tak plně věnovat svému vaření.

Chytrý telefon konečně nekazí atmosféru.

Velmi často je vaření vzrušující i uklidňující. Nyní se může stát zlatým hřebem večera. Nové osvětlení EmotionLight na vašem odsavači par Bosch vám nyní umožňuje snadno vytvořit dokonalou atmosféru při vaření i po něm. Stačí v aplikaci Home Connect změnit barvu osvětlení podle vaší nálady a můžete se těšit svou kuchyní v novém světle.

Plně automatické kávovary Bosch

Proměňte svou kuchyni v oblíbenou kavárnu. Díky aplikaci Home Connect si nyní můžete kávu objednat u svého kávovaru Bosch pomocí telefonu nebo tabletu. Vyberte si z mimořádně široké nabídky nejrůznějších káv a uložte si své oblíbené nastavení pomocí v rámci aplikace. Stanete se tak zároveň šikovným baristou i spokojeným zákazníkem.

Vaši hosté vědí naprosto přesně, jak mají svou kávu rádi. Nyní to ví i váš kávovar.

Pozvání spousty hostů s sebou přináší i spoustu práce. Proto plně automatické kávovary s technologií Home Connect díky playlistu od té hromady práce trochu ulehčí. Už si nemusíte pamatovat, čemu dává každý z vašich hostů přednost. Stačí si je zaznamenat do chytrého telefonu nebo tabletu a odeslat tyto informace do playlistu svého kávovaru. Konec konců, pokud chcete být dobrým hostitelem, je třeba se soustředit raději na své hosty než na kávu.Pro více informací navštivte BOSCH-HOME.CZ