Lamina a pracovní desky


Materiály a provedení

Korpusy skříněk jsou vyráběny z laminovaných desek tl. 18mm od výrobců Egger , Kronospan a DDL , zákazníkovi jsou při montáži dodány již ve smontovaném stavu z výroby.
Kuchyně stojí standardně na plastových nohách s výškovým nastavením. Výška noh je volitelná 100, 120, 150mm. Výška, šířka a hloubka korpusu není rozměrově stanovená a je vždy vyrobená dle potřeby nebo požadavku zákazníka. Veškeré hrany nábytku jsou olepeny ABS hranou o tloušťce 0,5 mm, pohledové čelní plochy ABS 2mm. Panty, výsuvy a výklopy skříněk jsou výhradně použity od předního výrobce kování, rakouské firmy Blum . Pracovní desky opatřeny laminátem mají tloušťku 38mm, odolávají teplotám do 190°C a běžně dostupným čistícím prostředkům a jsou nejstandardnějším a současně ekonomicky nejvýhodnějším řešením pro pracovní plochu kuch. linky. Dvířka skříněk dodáváme v několika provedeních a jsou rozděleny do několika skupin.


Provedení lamino

Výhodou je velice příznivá cena a možnosti vybrat z více než 90 druhů dekoru dřevin a pastelových barev. Dvířka v tomto provedení jsou zakončena ABS hranou, tl. 2mm, která se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a oděru. Tato dvířka jsou vyráběna přímo v našem provozu.


Provedení MDF

Základem je lisovaná MDF deska, potažená termoplastickou fólií, která má teplotní odolnost do 120°C a nízkou odolnost proti oděru. Výhodou těchto dvířek je možnost různých prolisů a plošného frézování. Našim dodavatelem je přední český výrobce firma Trachea . Zde naleznete bližší informace a nabízených produktech.


Provedení lakované – vysoký lesk

Základem je lisovaná MDF deska, která je plošně frézována a následně stříkána polyuretanovým lakem. Výhodou je možnost velkého výběru ze vzorníku RAL. Takto upravená dvířka mají vysokou odolnost proti vysokým teplotám, jsou stálobarevná a nekroutí se.


Provedení T.acrylic

Základem je dřevotřísková deska potažená vysokotlakým laminátem ve vysokém lesku. U tohoto provedení nelze provádět plošné frézování a je zde omezené množství barev, ale vyznačuje se vysokou odolností proti oděru. Zakončení se provádí ABS hranou tl. 1mm v úpravě vysoký lesk.